beheer

BESTUUR TC STABROEK

  VOORZITTER & AVVV
Bergmans Jaak
Tel: 03/568.09.35
GSM: 0494/29.7652
E-mail: jaak.bergmans@telenet.be
 
  SECRETARIAAT & INTERCLUB
Ipermans Chris
GSM: 0479/29.55.70
E-mail: ieperke@hotmail.com
 
 
  PENNINGMEESTER
Verswijvelen Lea
GSM: 0486/95.11.48
E-mail: leaverswijvelen@hotmail.com
 
 
  SPORCREA & PUBLIC RELATIONS
Van Dingenen Frank
GSM: 0473/65.46.16
E-mail: frank.van.dingenen1@telenet.be
 
   
  TECHNISCH ONDERHOUD & JEUGDTENNIS
Janssens Rudi
Tel: 03/269.02.00
GSM: 0475/55.43.73
E-mail: rudi.janssens2@telenet.be
   
  TENNIS VLAANDEREN
Van Herck Martin
Tel: 03/665.40.46
GSM: 0499/55.82.81
E-mail: martin.van.herck@telenet.be
   
  SPONSORING & VERZEKERING
Soetewey Irma
GSM: 0475/29.25.41
E-mail: irma.soetewey@hotmail.com
 
   
  IT BEHEERDER
Mooens Frank
GSM: 0478/26.78.82
E-mail: frank.mooens@telenet.be
 
   
  FEESTBESTUURDER & INTERNE TORNOOIEN
Peeters Peter
GSM: 0476/70.05.89
E-mail: peeterspeter@telenet.be
   
   
  JEUGDWERKING
Simons Sven
Tel: 03/336.04.34
GSM: 0496/04.58.86

E-mail: simons_sven@hotmail.com

 

 

 

 

 

Reglementering

Zie tab Reglementen

Vertegenwoordiging

Sportraad: F. Van Dingenen
Sporta-comite: R. Haesen
Tennis Vlaanderen -comite: Cornelis Yan

Terreinverantwoordelijken

Simons Andre, Bergmans Jaak, Van de Weyer Roger, Janssens Rudi, Broos Robert, De Paepe Pierre

Verzekering

Ieder lid is verzekerd bij Tennis Vlaanderen.
Ieder aangesloten lid bij Sporta is ook verzekerd.